Koszt i zasady wysyłki

   

Przesyłki zamówionego towaru realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich DPD

Koszt wysyłki paczki z kategorii części i akcesoria w przypadku przedpłaty wynosi 15 zł.

Przy wyborze formy płatności za pobraniem w momencie doręczenia przesyłki koszt wynosi 50 zł.

 

wysyłka do paczkomatu inpost

Wysokość opłat za paczki wysyłane do paczkomatów INPOST zależy od wartości przesyłki i podawana jest każdorazowo przy wyborze tej formy płatności.

 

 

 

Rowery wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Koszt wysyłki 1 sztuki roweru wynosi 25 zł.

Przy wyborze formy płatności za pobraniem w momencie doręczenia przesyłki koszt wynosi 50 zł.

Kurierem DPD rowery Unibike wysyłamy w pudle. Rower taki przechodzi przegląd jest przez nas sprawdzany, eliminujemy ewentualne nieprawidłowości, następnie rower jest skręcany i regulowany. Do transportu jest zabezpieczany. Ze względu na bezpieczeństwo przesyłki rower wysyłany jest z odkręconą kierownicą, zdjętym przednim kołem,  ewentualnie błotnikami, pedałami i lub innymi częściami tak aby możliwa była bezpieczna przesyłka.

Prosimy mieć na uwadze, iż kupują Państwo rower wysyłkowo. Po ponownym montażu koła, kierownicy czy dodatkowych elementów może zaistnieć konieczność ponownej regulacji. Czynności te można wykonać samodzielnie lub zlecić serwisowi rowerowemu.  Dokładamy starań aby dostarczany  Państwu rower wymagał minimum dodatkowych czynności po Państwa stronie.

Rowery szosowe, gravelowe oraz elektryczne wysyłane są w stanie do samodzielnego montażu. Wysyłka na kołach tego typu rowerów możliwa jest za pośrednictwem fimy Amber i kosztuje 150 zł.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na stan przesyłki, czy opakowanie (karton) nie nosi żadnych śladów uszkodzeń. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości należy zgłosić uwagi kurierowi i spisać protokół uszkodzeń. jest to podstawa do złożenia reklamacji w fimie kurierskiej. 

Na obszarach wskazanych przez firmy kurierskie istnieje możliwość doręczenia przesyłek w godzinach popołudniowych, porannych (do g. 10.00 lub do 12.00) lub w weekendy. Usługi te są dodatkowo płatne, wyceniane po uzgodnieniu możliwości niestandardowego doręczenia.

Kurier Ambro- wysyłka rowerów gotowych do jazdy po przykręceniu kierownicy i pedałów -150 zł - usługa dostępna na zamówienie, po ustaleniu możliwości wysyłki konkretnego roweru.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl