Serwis Rowerowy

Informujemy, iż zgodnie z zaleceniami producenta, termin wykonania przeglądu gwarancyjnego zostaje przedłużony o miesiąc 

https://www.kross.pl/pl/news-list/przedluzamy-mozliwosc-wykonania-przegladu

 

Od 16 marca br. serwis rowerowy nieczynny do odwołania. 

 

 

 

Certyfikowany Serwis rowerowy Shimano- Wrocław

Serwis rowerowy czynny jest cały rok. Zajmujemy się naprawą i serwisem wszystkich typów rowerów. Połączenie pasji zawodowej i sportowej pozwala nam zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie. Zapewniamy solidność, szybką realizację wszelkich napraw oraz miłą i fachową obsługę. W 2017 nasz serwis otrzymał certyfikat firmy Shimano dla sieci spełniających najwyższe wymagania  i oferujących oryginalne części eksploatacyjne Shiamno i wysokiej klasy komponenty światowych liderów rynku rowerowego. 

Przed wizytą w serwisie prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu naprawy. Obowiązują zapisy na usługę serwisu rowerowego. 

Cennik usług serwisu rowerowego - Aventura Sport 

Serwis rowerowy cennik

Przegląd rowerów

Nasz serwis oferuje usługę kompleksowego przeglądu Twojego roweru. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy chcą przygotować swoje „dwa kółka” przed nadchodzącym sezonem, lub dla tych którzy chcą tchnąć trochę życia w swój wysłużony rower. Nasi fachowcy zadbają by Twój rower wrócił do formy!

* przegląd podstawowy roweru obejmuje: regulację przerzutek (komplet), regulację hamulców (komplet), czyszczenie i konserwację napędu, sprawdzenie i dokręcenie połączeń śrubowych, kontrolę i uzupełnienie ciśnienia w oponach. (dotyczy także rowerów na przegląd gwarancyjny nie zakupionych w naszym sklepie)

** przegląd rozszerzony roweru obejmuje: regulację przerzutek (komplet), regulację hamulców (komplet), czyszczenie i konserwację napędu, sprawdzenie i dokręcenie połączeń śrubowych, kontrolę i uzupełnienie ciśnienia w oponach oraz centrowanie kół, wymianę linek i pancerzy, wymianę klocków hamulcowych (komplet), podstawową konserwację amortyzatora, przegląd i konserwację sterów, łożysk i piast.

 

Przegląd gwarancyjny rowerów Kross zakupionych w naszym sklepie: rowery juniorskie 40 zł, rowery miejskie , turystyczne i szosowe 55 zł, rowery MTB, Elektryczne, Dirt  Enduro, PRO 80 zł.

Serwis amortyzatorów

W naszym serwisie szybko i profesjonalnie naprawisz i zakonserwujesz swój amortyzator. Zajmujemy się między innymi pełnym serwisem amortyzatorów (wymiana kompletu uszczelek, oleju, smarów) jak również wymianą uszkodzonych podzespołów, montażem do roweru, oraz indywidualnym ustawieniem parametrów tłumika. Dzięki wykorzystywaniu oryginalnych części, jakość serwisu jest zawsze na najwyższym poziomie. Serwisujemy amortyzatory: Rock Shox, Marzocchi, Fox, Manitou, Sr Suntour, RST.

* Kompleksowy serwis amortyzatora obejmuje wymianę uszczelek, wymianę oleju, czyszczenie, smarowanie konserwację

Serwis układu hamulcowego (SHIMANO, AVID, HAYES, HOPE, TEKTRO, PROMAX)

Jeśli masz problemy z hamulcami hydraulicznymi my ci pomożemy. Nasi wyspecjalizowani serwisanci pomogą w takich problemach jak odpowietrzenie układu, wymiana klocków hamulcowych, wymiana oleju, skracanie przewodów hydraulicznych, oraz wiele innych usług. Zajmujemy się serwisem hamulców: Shimano, Avid, Tektro, Magura, Hayes, Formula, Promax, Hope. Pracujemy tylko z użyciem profesjonalnych narzędzi oraz na oryginalnych częściach co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług.

 

Podane w cenniku ceny dotyczą usług standardowych. Cena za pozostałe i niestandardowe usługi uzgadniana jest każdorazowo przed wykonaniem usługi i zależna jest od nakładu pracy.

W cenę naprawy nie jest wliczony koszt części użytych przy naprawie.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl