REZERWACJE 2022

Przyjmujemy zapisy na rowery z kolekcji 2022 r.

W związku z ogromnym zainteresowaniem nasza ofertą i Państwa zapotrzebowaniem na najpopularniejsze modele przyjmujemy rezerwacje na rowery z kolekcji 2022 r. Z uwagi na sytuację rynkową w branży rowerowej związanej z brakiem rowerów w roku 2021 i  niepewnością związaną z terminami dostępności rowerów, zapisy nie są dla Państwa w żadnym stopniu zobowiązujące. Nie pobieramy zaliczek na towar. Aby zapisać się na rower prosimy o wysłanie maila na adres info@aventurasport.pl z tytułem KOLEKCJA 2022 - WYBRANY MODEL ROWERU (np. Merida Big Nine 500 LITE ) w treści maila podając jakim rowerem są Państwo zainteresowani (kolor rozmiar marka model), jaki sposób odbioru Państwo preferują ( wysyłka czy odbiór osobisty) oraz adres mailowy lub numer telefonu kontaktowego. Po pozostawieniu kontaktu informujemy Państwa w pierwszej kolejności o planowanej dacie dostawy. Zapraszamy do rezerwacji.

Najbliższa dostawa  (czerwiec br. i początek lipca br. ) obejmuje rowery Merida Crossway 100 oraz m.in modele Unibike  ATOM, RAPID, ENERGY, VIPER LDS, EMOTION EQ 26, EMOTION EQ 27.5, CITIZEN 7, PRIME, SHADOW 29, OPTIMA, MISSION 27.5, MOVE 27.5

Możecie Państwo skorzystać także z opcji – powiadom o dostępności. Zapisy w tej formie dostępne są przy wybranych produktach naszego sklepu. Po podaniu adresu e-mail, wyślemy powiadomienie gdy produkt pojawi się w magazynie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl